Start Aktualności

Cyberbezpieczeństwo - wykład

22.11.2017r. klasy szóste i siódme uczestniczyły w wykładzie nt. cyberbezpieczeństwa w Wyższej Szkole Humanitas.

humanitas01.jpg
humanitas02.jpg
humanitas03.jpg
humanitas04.jpg
humanitas05.jpg
humanitas06.jpg

Sprzęt sportowy

Dzięki pozyskaniu znacznej ilości nowego sprzętu sportowego uczniowie naszej szkoły będą mogli podnosić swoje umiejętności na coraz wyższy poziom.

Dyrekcja i nauczyciele wf

sprzet01.jpg
sprzet02.jpg
sprzet03.jpg
sprzet04.jpg

Uroczysty apel pod UM

Nasi uczniowie uczestniczyli w uroczystości upamiętniających nauczycieli TON. Uroczysty apel został zorganizowany 11 października przed Tablicą  na Urzędzie Miejskim w Sosnowcu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

ton01.jpg
ton02.jpg
ton03.jpg

Zajęcia szachowe

Zajęcia szachowe dla klas I-VII będą prowadzone w środy od godziny 14.35 do 15.20. Wszystkich chętnych zapraszam- Radosław Sobala

Wirusowe zapalenie wątroby

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu  informuje o obserwowanym wzroście liczby przypadków wirusowego zapalenia wątroby typu A na terenie miasta Sosnowca  oraz województwa śląskiego.
W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu prosi o zachowanie wzmożonej czujności i stosowanie się do wymaganych w tym zakresie zaleceń.

plakat1.png
plakat2.png