Start Galeria

W marcu świetlica szkolna rozpoczęła cykliczne zajęcia z Miejską Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży.
Odbyły się już spotkania pt. "Witamy wiosnę" oraz "Wielkanocne zwyczaje". Pierwsza część spotkań obejmowała prezentacje multimedialne, a następnie dzieci wykonywały prace plastyczne "Pani Wiosna" i "Pisanki".

image001.jpg
image002.jpg
image003.jpg
image004.jpg
image005.jpg
image006.jpg
image007.jpg
image008.jpg
image009.jpg
image010.jpg

W środę 29 marca br, w ramach zajęć świetlicowych gościliśmy w naszym gronie p. Krzysztofa Korzeniowskiego,  aktora Teatru Zagłębia w Sosnowcu, a prywatnie tatę 2 uczniów z naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „Spotkania z ciekawą osobowością” oraz promowaniem czytelnictwa wśród uczniów klas 1-3. Braliśmy czynny udział w przeczytanym fragmencie książki pt: „Wielka księga uczuć”, gdzie mogliśmy się wcielić w bohaterów książki.   Spotkanie z p. Krzysztofem dostarczyło nam wiele radości, za co bardzo dziękujemy.

czytanie01.jpg
czytanie02.jpg
czytanie03.jpg
czytanie04.jpg

Przed feriami szkolnymi, na dobry początek karnawału, uczniowie klas 1 i 2, w ramach zajęć świetlicowych

wykonali maski karnawałowe. Teraz to już tylko zostało dokończyć strój karnawałowy i wybrać się na bal.

Efekty pracy uczniów niech zaprezentują zdjęcia.

maski01.jpg
maski02.jpg
maski03.jpg
maski04.jpg
maski05.jpg
maski06.jpg
maski07.jpg
maski08.jpg
maski09.jpg
maski10.jpg

Resize of masasolna01.JPG
Resize of masasolna02.JPG
Resize of masasolna03.JPG
Resize of masasolna04.JPG
Resize of masasolna05.JPG
Resize of masasolna06.JPG
W lutym 2014 roku rozegrano wewnątrz -świetlicowy  turniej  bilarda. W eliminacjach wyłoniono zwycięzców. Mistrzem został Dawid Marasek – III A, wicemistrzem – Olek Battisti – III B. Celem rozgrywek była integracja uczniów ,zdrowa rywalizacja sportowa, rozwijanie wyobraźni przestrzennej i cierpliwości.  W miesiącu marcu rozegrano turniej – mini piłkarzyki.
bilardsw01.JPG
bilardsw02.JPG