Kochani Rodzice i Uczniowie

Ogłaszamy w naszej szkole zbiórkę "złotych monet" na rzecz kociaków- podopiecznych stowarzyszenia Kocia Becia

Grosiki można wrzucać do specjalnej puszki przy wejściu do szkoły.

Każdy grosik się liczy.

Napełnijmy całą puszkę!

Razem możemy więcej!

Zbiórka potrwa do końca marca

WWS-Wrodzone Wady Serca

14 lutego większość kojarzy z Dniem Zakochanych.

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przypominają, iż jest to także

Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca.

Dbajmy o serca, nie tylko nasze!!!

Dzień życzliwości i pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Dzień życzliwości i pozdrowień. Z tej też okazji członkowie naszego Szkolnego Koła Wolontariatu nakręcili krótki filmik dzieląc się tym samym dobrą energią

Pozdrawiamy Was serdecznie

Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej też okazji członkowie naszego Szkolnego Koła Wolontariatu nakręcili krótki filmik, którego przesłaniem było przede wszystkim zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne, na ich potrzeby i problemy.

Zbiórka żołędzi i kasztanów-podsumowanie akcji

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zbiórka żołędzi i kasztanów, która trwała w naszej szkole od września do listopada okazała się ogromnym sukcesem. Udało nam się zebrać w sumie ok. 200 kg, które przekazaliśmy podopiecznym Mini Zoo w Kazimierzu Górniczym.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

Jesteście cudowni!!!

„Pełna miska dla schroniska”-podsumowanie akcji

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zbiórka karmy dla podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu, która trwała w naszej szkole od września do grudnia zakończyła się sukcesem. Udało nam się zebrać kilkadziesiąt kg karmy suchej i mokrej dla psów oraz kotów ze schroniska. Zebraną karmę oraz dwa duże worki nakrętek dostarczyliśmy jeszcze przed świętami.

Dziękujemy Wam za okazane serce i dobroć!

Razem możemy więcej!