Start O szkole
W ramach dodatkowych zajęć z informatyki, uczniowie klas 6 (Sebastian Legierski, Maciej Małolepszy, Maciej Urgacz, Bartosz Krajewski) pod kierunkiem nauczyciela, przygotowali wirtualny spacer po szkole. Praca wymagała wykonania kilku tysięcy zdjęć pomieszczeń szkolnych, złożenie zdjęć w panoramę 360, obróbkę i korektę błędów. To wszystko ułożone w odpowiedniej formie, dodanie hiperłączy i umieszczenie na serwerze strony internetowej dało efekt, który można zobaczyć klikając napis poniżej.
ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO ZWIEDZANIA.

DYREKTOR: mgr Magdalena Leśniak

WICE DYREKTOR: mgr Wanda Magiera


NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr Ewa Geca

mgr Anna Mirlak

mgr Jolanta Kasperczyk-Bocheńska

mgr Renata Rempała

mgr Urszula Grzyb

 

JĘZYK POLSKI

mgr Anna Krawczyk-Piętka

mgr Liliana Laskowska

mgr Tatiana Hankus

mgr Hanna Czaja


JĘZYK ANGIELSKI

mgr Marta Garncarz-Młyńczak

mgr Agnieszka Perdak

mgr Wojciech Abram

 

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Katarzyna Wojcieszak

 

MATEMATYKA

mgr Wanda Magiera

mgr Agata Stępień

mgr Marzanna Socha

 

HISTORIA

mgr Małgorzata Polaniecka

mgr Szczepan Dyrka

 

PRZYRODA

mgr Monika Wydrzyńska

mgr Beata Przybyła

 

BIOLOGIA

mgr Monika Wydrzyńska

mgr Beata Przybyła

 

GEOGRAFIA

mgr Ewa Suliga

 

FIZYKA

mgr Anna Bednarska

 

CHEMIA

mgr Małgorzata Musialik

 

INFORMATYKA

mgr Paweł Cembrzyński

mgr Renata Rempała

 

TECHNIKA

mgr Paweł Cembrzyński

 

PLASTYKA

mgr Beata Porada

 

MUZYKA

mgr Agnieszka Perdak

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Agnieszka Drozdowska

mgr Katarzyna Czajęcka

mgr Grzegorz Bąk

 

RELIGIA

s. Martyna Pytel

ks. Bartosz Mikuła

 

PEDAGOG SZKOLNY

mgr Izabella Słota

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Paulina Czesnoić

 

 

 

 

 

 

W naszej szkole uczy się około 330 uczniów w klasach 1 - 7. Dysponujemy odnowionymi, kolorowymi salami lekcyjnymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, salą gimnastyczną, salką do gimnastyki korekcyjnej, boiskiem, biblioteką, pracownią komputerową, stałym dostępem do Internetu.

Więcej…

Świetlica przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci rodziców pracujących. W czasie pobytu w świetlicy dzieci mogą odrobić zadanie domowe pod okiem wychowawcy, jak również biorą udział w różnych zajęciach. Są to między innymi: zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe na boisku szkolnym lub placu zabaw, zabawy służące integracji grupy świetlicowej, seanse filmowe, jak również imprezy okolicznościowe np.: Andrzejki, Wigilia, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki itp. Wiele dzieci bierze udział w różnorodnych konkursach. Zapraszamy również do korzystania ze stołówki szkolnej.

Więcej…

Na każdej przerwie zapraszamy do biblioteki szkolnej, w której zgromadzony jest pokaźny księgozbiór. Są to głównie lektury i literatura dziecięca. Dysponujemy też literaturą popularnonaukową, różnorodnymi słownikami, leksykonami, encyklopediami i czasopismami dla każdego. Nasza biblioteka, jako jedyna w mieście posiada "Wideotekę Edukacyjną". Tu dzieci znajdują nie tylko dobrą książkę, ale i fachową pomoc w przygotowaniu referatu czy innej pracy domowej.

Więcej…

W 2018 roku pracownia komputerowa przeszła rewitalizację. Zakupiono nowy serwer oraz jednostki centralne.


Charakterystyka wyposażenia pracowni:

 

  • Stanowiska komputerowe dla uczniów (jednostka centralna z procesorem Intel i5 z monitorem - 10szt; laptopy - 4szt.) wraz z oprogramowaniem podstawowym (system operacyjny Windows 10, pakiet biurowy MS Office 2016)
  • Serwer dla pracowni wraz z monitorem i systemem sieciowym (Windows Server 2016)
  • Drukarki sieciowe
  • Drukarka 3D
  • Wideoprojektor
  • Tablica interaktywna
  • Oprogramowanie edukacyjne

Prężnie działa Szkolne Koło Sportowe, którego celem jest propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz przygotowanie uczniów do udziału w zawodach sportowych.

Więcej…

Gimnastyką korekcyjną objęte są dzieci z klas I–III w wymiarze 1 godziny tygodniowo. W zajęciach uczestniczą dzieci na podstawie skierowania lekarskiego. Zapewnia się fachową opiekę oraz szeroki zakres środków w korygowaniu wad postawy.Zajęcia odbywają się w salce korekcyjnej wyposażonej w odpowiedni sprzęt. Miła atmosfera podczas ćwiczeń sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.

Więcej…

Od wielu lat w naszej szkole dużą wagę przywiązujemy do umacniania związków młodzieży z dziedzictwem kulturowym rodzinnej miejscowości oraz regionu. Od niedawna nasza placówka wzbogaciła się o Izbę Regionalną, w której dzięki uprzejmości prywatnych ofiarodawców i osób, które wypożyczyły nam eksponaty, możemy pokazywać zabytki kultury materialnej: stroje, narzędzia, przedmioty domowego użytku, stare fotografie, książki itp.

Więcej…

Pedagog/Psycholog

Świetlica

Z galerii

Dzwonki

LekcjaGodzina
1 8:00 - 8:45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40
7 13.55 - 14.40
8 14.50 - 15.35

Koło plastyczne