Uczennica klasy 8a - Maja Lubiszewska zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

Gratulujemy!!! I trzymamy kciuki!

W ub. tygodniu w naszej szkole odbył się przedmiotowy konkurs z historii. W konkursie brało udział 6 uczniów. Do II etapu awansował uczeń klasy 8b Marcel Ciepliński.

Gratulujemy

Dnia 9 listopada 2020 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne  Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z chemii. W eliminacjach wzięło udział troje uczniów. Do etapu drugiego zakwalifikowała się Maja Lubiszewska z klasy 8a.

GRATULUJEMY!!

W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły zorganizowany został dla uczniów klas VI -VIII SZKOLNY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ pt.: "Zastosowanie zjawiska promieniotwórczości". Przedmiotem konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej zastosowania zjawiska promieniotwórczości w naszym życiu oraz roli jaką odegrała w badaniach nad tym zjawiskiem Maria Skłodowska – Curie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i zaangażowanie.
 
Z nadesłanych prac decyzją Komisji Konkursowej pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe przyznano następującym uczniom:
 
1 - miejsce - Maciej Selmaj (klasa 8a)
2 - miejsce - Mikołaj Szopa (klasa 8b)
3 - miejsce - Krzysztof Swat (klasa 8b)
 
Gratulujemy!!! 
 
Wręczenie nagród nastąpi po powrocie do szkoły.

Dnia 5 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne  Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych z biologii i geografii. Niestety, żaden uczeń nie uzyskał wymaganej ilości punktów, aby zakwalifikować się do etapu rejonowego.

Dzisiaj (2.11.20) w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego. Niestety, żaden uczeń nie uzyskał wymaganej ilości punktów, aby zakwalifikować się do etapu rejonowego.

Najlepszy wynik uzyskała Natalia Tator.

Gratulujemy!