Start Osiągnięcia

Perełki architektury polskiej - sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu fotograficznego pt Perełki architektury polskiej. W kategorii Uchwycone w kadrze- II miejsce zajął Mikołaj Szopa z kl. V b. W kategorii  Warte odkrycia- II miejsce zajął Jakub Kieżel z kl. VI a , III miejsce Szymon Szopa z kl. VII a. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 27 października 2017r. w siedzibie CDN w Sosnowcu.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)))

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 17.10.2017r. odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 19 Szkół Podstawowych Sosnowca. Naszą Szkołą reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Kiedrowska Maja, Rybak Julia, Kostowska Maja, Małysa Maja, Mysak Tamara i Mysak Wiktoria, które zajęły 13 miejsce.

20 metrów do podium….

20 metrów do podium zabrakło drużynie chłopców którzy na ostatnich metrach przegrali walkę ze Szkołą Podstawową nr 45. Skład drużyny chłopców: Duliban Jakub, Milejski Jakub, Stępień Paweł, Jarczyński Szymon, Podżorny Jan, Włochowicz Filip i Zankiewicz Kacper.

Gratulujemy super postawy!

przelaje01.jpg
przelaje02.jpg
przelaje03.jpg
przelaje04.jpg
przelaje05.jpg
przelaje06.jpg
przelaje07.jpg

Mistrzostwa Sosnowca w piłce nożnej I

Komplet zwycięstw odniosła nasza drużyna w pierwszej fazie rozgrywek o mistrzostwo Sosnowca w piłce nożnej chłopców SP19- SP 11 14:0, SP19- SP 6 2:0, SP19 -SP46 7:1

pilka.jpg

Brązowe Gwiazdeczki SP19

BRĄZOWE GWIAZDECZKI SP 19 !!!

W minionym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasze dziewczęta wzięły udział w meczach eliminacyjnych w dniu 26.09.2017 i z powodzeniem awansowały do finałów, które odbyły się w dniu 29.09.2017. Do finałów awansowało sześć szkół z którymi zmagały się nasze GWIAZDECZKI.

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP 40 – SP 19 wynik 2:3

SP 19 – SP 15 wynik 5:0

SP 19 – SP 32 wynik 0:0

SP 10 – SP 19 wynik 0:2

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

I miejsce SP 40

II miejsce SP 42

III miejsce SP 19

SKŁAD GWIAZDECZEK:

1. Rabińska Dominika

2. Szmytkowska Wiktoria

3. Gołąb Wiktoria

4. Dudek Natalia

5. Kiedrowska Maja

6. Rybak Julia

7. Jackowska Amelia

8. Komorowska Nicole

9. Siodłowska Julia

10. Rusińska Nadia – królowa strzelczyń naszej brązowej drużyny

Dziewczęta rozegrały świetny turniej pokonały samego Mistrza a o końcowej klasyfikacji zadecydowały małe punkciki.

GRATULUJEMY ŻYCZĄC MISTRZA  ZA ROK !!!

gwiazdeczki01.jpg
gwiazdeczki02.jpg
gwiazdeczki03.jpg
gwiazdeczki04.jpg
gwiazdeczki05.jpg
gwiazdeczki06.jpg
gwiazdeczki07.jpg
gwiazdeczki08.jpg
gwiazdeczki09.jpg
gwiazdeczki10.jpg
gwiazdeczki11.jpg
gwiazdeczki12.jpg

Lekkoatletyka wrzesień 2017

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie na międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Zuzanna Łudzeń, która zdobyła pierwsze miejsce w rzucie piłeczka palantową  oraz Paweł Stępień, który zajął drugie miejsce w skoku w dal. Wielkie gratulacje.

lekkoatletyka01.jpg
lekkoatletyka02.jpg