Start Osiągnięcia

Osiągnięcia

Perełki architektury polskiej - sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu fotograficznego pt Perełki architektury polskiej. W kategorii Uchwycone w kadrze- II miejsce zajął Mikołaj Szopa z kl. V b. W kategorii  Warte odkrycia- II miejsce zajął Jakub Kieżel z kl. VI a , III miejsce Szymon Szopa z kl. VII a. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 27 października 2017r. w siedzibie CDN w Sosnowcu.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)))

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 17.10.2017r. odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 19 Szkół Podstawowych Sosnowca. Naszą Szkołą reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Kiedrowska Maja, Rybak Julia, Kostowska Maja, Małysa Maja, Mysak Tamara i Mysak Wiktoria, które zajęły 13 miejsce.

20 metrów do podium….

20 metrów do podium zabrakło drużynie chłopców którzy na ostatnich metrach przegrali walkę ze Szkołą Podstawową nr 45. Skład drużyny chłopców: Duliban Jakub, Milejski Jakub, Stępień Paweł, Jarczyński Szymon, Podżorny Jan, Włochowicz Filip i Zankiewicz Kacper.

Gratulujemy super postawy!

Mistrzostwa Sosnowca w piłce nożnej I

Komplet zwycięstw odniosła nasza drużyna w pierwszej fazie rozgrywek o mistrzostwo Sosnowca w piłce nożnej chłopców SP19- SP 11 14:0, SP19- SP 6 2:0, SP19 -SP46 7:1

Brązowe Gwiazdeczki SP19

BRĄZOWE GWIAZDECZKI SP 19 !!!

W minionym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasze dziewczęta wzięły udział w meczach eliminacyjnych w dniu 26.09.2017 i z powodzeniem awansowały do finałów, które odbyły się w dniu 29.09.2017. Do finałów awansowało sześć szkół z którymi zmagały się nasze GWIAZDECZKI.

10. Rusińska Nadia – królowa strzelczyń naszej brązowej drużyny

Dziewczęta rozegrały świetny turniej pokonały samego Mistrza a o końcowej klasyfikacji zadecydowały małe punkciki.

GRATULUJEMY ŻYCZĄC MISTRZA  ZA ROK !!!

Lekkoatletyka wrzesień 2017

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie na międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Zuzanna Łudzeń, która zdobyła pierwsze miejsce w rzucie piłeczka palantową  oraz Paweł Stępień, który zajął drugie miejsce w skoku w dal. Wielkie gratulacje.