Start Osiągnięcia

Przyjemnie jest nam poinformować o kolejnym sukcesie naszej uczennicy . Wiktoria Ziemska z klasy VI c zdobyła III miejsce w Miejskim Konkursie Talentów Artystycznych MÓJ TALENT. Wiktoria wiele godzin spędziła na wykonaniu pracy plastycznej Nowy strój dla bohatera z gry komputerowej. Gratulujemy sukcesu!

IMG_20180611_114211.jpg

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR wyróżnienia uzyskało trzech uczniów naszej szkoły:

Aleksander Krygier z klasy 4b

Michał Dziurkowski z klasy 4b

Szymon Król z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W środę 6.06.2018 dzieci brały udział w konkursie o Sosnowcu w bibliotece nr 2. Otrzymały nagrody książkowe.

biblioteka01.jpg
biblioteka02.jpg
biblioteka03.jpg
biblioteka04.jpg

Uczeń klasy 6a Wojciech Woźniak zwyciężył w wojewódzkim konkursie pt. "Podróże śladem Tomka Wilmowskiego". Jego prezentacja multimedialna zachwyciła jury  SP nr 15 w Mysłowicach  swoją niebanalną formą.

III miejsce w konkursie fotograficznym "Kolej na transport" zajął Szymon Szopa. W tym samym konkursie wyróżnienia zdobyli Szymon Dabek oraz Mikołaj Szopa.

Gratulujemy!