Start Osiągnięcia

Drugie miejsce zajęła nasza szkoła w półfinale mistrzostw Sosnowca, awansujac do najlepszej czwórki w mieście.

Gratulacje!

pilka01.jpg
pilka02.jpg
pilka03.jpg

20 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Regionalny Konkurs Informatyczny. W szranki o tytuł "KOMPUTEROWEGO GURU 2018" stanęło 56 uczniów z 18 szkół podstawowych z regionu: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Mysłowic, Bytomia, Chorzowa i Katowic. Uczniowie uzyskali wysokie wyniki, udowadniając swoje umiejętności z zakresu korzystania z komputera i jego oprogramowania.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6b - Szymon Dąbek oraz Michał Śladowski.

III miejsce zdobył Szymon, Michał - wyróżnienie.

Gratulujemy!

Miło nam poinformować , iż uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne ozdoby", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Sosnowcu. I miejsce zdobył Szymon Dąbek z kl. VI b i III miejsce zajęła Wiktoria Walotek z klasy VI a. Gratulujemy! W przyszłym roku kolejna edycja konkursu:)
Mamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu o zdrowiu pt. Trzymaj formę.
O krok od przejścia do następnego etapu była nasza uczennica z kl 7b Wiktoria Dziurkowska.  Zabrakło tylko 3 pkt.
3 miejsce zajeła reprezentacja chłopców w zawodach przełajowych w Sosnowcu. Dziewczynki uplasowały się na siodmej pozycji. Gratulacje