Start Osiągnięcia

Boże Narodzenie na świecie - sukces w konkursie

Uczeń klasy 6a - Jakub Kieżel - zajął III miejsce w międzyszkolnym konkursie informatycznym "Boże Narodzenie na świecie prezentacja multimedialna".

Gratulujemy!

dyplom.jpg

Eko-Mat 2018 sukces

25 stycznia 2018r. 8 sosnowieckich szkół wzięło udział w V edycji międzyszkolnego konkursu matematyczno – przyrodniczego „Eko-Mat”, którego organizatorami byli nauczyciele matematyki i przyrody ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Sosnowcu.

Każda szkoła mogła zgłosić dwóch uczniów, więc 16 uczestników przez 1,5h zmagało się z różnymi zadaniami z matematyki i przyrody.

Miło nam poinformować, że drugi raz z rzędu konkurs ten wygrał uczeń SP 19  Szymon Król  z kl. 6a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Maski karnawałowe - wyniki

Mikołaj Szopa, klasa 5 b - 1 miejsce

Paulina Boida, klasa 4 a - 2 miejsce

Jessica Habrzyk, klasa 4 b - 3 miejsce

0wystawa_resize.JPG
1 miejsce_resize.JPG
10_resize.JPG
11_resize.JPG
2 miejsce_resize.JPG
3 miejsce_resize.JPG
4_resize.JPG
5_resize.JPG
6_resize.JPG
7_resize.JPG
8_resize.JPG
9_resize.JPG

Konkursy świąteczne - sukcesy

Dnia 17 stycznia 2018r. byliśmy na uroczystym rozdaniu nagród w Szkole Podstawowej nr 20 w Sosnowcu. Obejrzeliśmy prześliczne przedstawienie w wykonaniu klasy III. Młodzi aktorzy wykazali się niezwykłym kunsztem i odegrali swoje role bardzo sugestywnie. Po odbiór nagród stawili się uczniowie: Julia Marasek z klasy IIIa ( I miejsce w kategorii klas I-III na stroik bożonarodzeniowy) i  Szymon Dąbek z klasy VI b ( II miejsce w kategorii klas IV-VII na ozdobę bożonarodzeniową) wraz z nauczycielem plastyki . Inni nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to : Dawid Sarecki z klasy Vb ( I miejsce - ozdoba), Krzysztof Swat z klasy Vb ( wyróżnienie- ozdoba) i Emila Gogoc z klasy VII a( II miejsce - kartka bożonarodzeniowa). Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy :* i życzymy dalszych sukcesów.

konkurs01.jpg
konkurs02.jpg
konkurs03.jpg
konkurs04.jpg
konkurs05.jpg
konkurs06.jpg
konkurs07.jpg
konkurs08.jpg
konkurs09.jpg
konkurs10.jpg
konkurs11.jpg
konkurs12.jpg

Konkursy świąteczne - wyniki

Wyniki konkursów świątecznych:
Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa, SP 16
I miejsce Mikołaj Żbik
II miejsce Dominik Brewka
III miejsce Amelia Jackowska

Magia świąt Bożego Narodzenia, SP 20
stroik, klasy I-III - I miejsce Julia Marasek
klasy IV-VII, ozdoba świąteczna:
I miejsce Dawid Sarecki
II miejsce Szymon Dąbek
wyróżnienie Krzysztof Swat
kartka świąteczny:
II miejsce Emilia Gogoc
Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w Nowym Roku!