Start Zajęcia dodatkowe 2017/18

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19 ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASY I - III

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

Zajęcia graficzne „Mistrz kaligrafii”

E. Geca

Czwartek 13.40 – 14.25

31

Ćwiczenia z pomysłem

J. Kasperczyk-Bocheńska

Środa 11.45 – 12.30

32

Kółko „Europek”

R.Rempała

Środa 12.45 – 13.30

17

Zajęcia grafomotoryczne

Zajęcia Plastyczne

J.Szromek

Czwartek 9.50 – 10.35

Piątek 11.35 – 12.30

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19 ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASY I - III

 

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

Mali odkrywcy Ameryki

W. Abram

Czwartek 7.15 – 8.00

15

Zajęcia kompensacyjne

Zajęcia wyrównawcze

D.Bucka

Poniedziałek 13.45 – 14.30

Wtorek 8.55 – 9.40

Czwartek 8.55 – 9.40

Piątek 11.45 – 12.30

Poniedziałek 11.45 – 12.45

Świetlica

Zajęcia wyrównawcze 1b

E. Geca

Poniedziałek 9.50 – 10.35

Świetlica

Zajęcia wyrównawcze 1a

U.Grzyb

Wtorek 11.50

Środa 11.50

Bibloiteka

Zajęcia wyrównawcze 2a

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Kl 2

Kl 6

J. Kasperczyk-Bocheńska

Poniedziałek 12.45 – 13.30

Środa 12.45 -13.30

Wtorek 12.45 – 13.30

Wtorek 13.30 – 14.30

32

32

30

Po nitce do kłębka

A.Krawczyk-Piętka

Poniedziałek 13.45 – 14.30

Wtorek 13.45 – 14.30

21

Koło biblijne

Ognisko misyjne

Konsultacje

3 a i c

3b

M.Pytel

Czwartek 8.00 – 8.45

Środa 13.40 – 14.30

31

17

26

Zajęcia plastyczne

B. Latacz

Poniedziałek 11.30 – 12.30

Wtorek 11.30 – 12.30

Świetlica zielona

Zajęcia wyrównawcze 3b

A.Mirlak

Środa 9.50 – 10.35

Chemia SOS

M.Musialik

Poniedziałek 13.45 – 14.30

25

Zajęcia wyrównawcze

R.Rempała

Czwartek 11.50 – 12.35

20

Zajęcia grafomotoryczne

Zajęcia Plastyczne

J.Szromek

Czwartek – 9.50

Piątek – 11.35

Świetlica niebieska

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19 ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASY IV - VII

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

Angielski na wesoło 7b

W. Abram

Wtorek 7.15

15

Zajęcia sportowe

G. Bąk

Poniedziałek 14.30 – 16.00

Gimn

Kółko techniczne

Koło informatyczne

P. Cembrzyński

Czwartek 14.40

Piątek 7.00

28

20

Zajęcia rozwijające umiejętności społeczno - emocjonalne

P.Czesnoić

Wtorek 9.50 – 10.35

Środa 12.50 – 13.35

Czwartek 13.50 – 14.35

Piłka siatkowa

Piłka ręczna

Szkolne koło wolontariatu

A.Drozdowska

Wtorek 14.30 – 16.00

Czwartek 8.00 według potrzeb

Gimn

Discover English

M. Garncarz

Środa 8.00

16

Mądrej głowie dość dwie słowie

A.Krawczyk-Piętka

Doraźnie

21

Kółko chemiczne

M.Musialik

Poniedziałek 14.35 – 15.20

25

Koło „Deutsch ich liebe es”

K.Pluta

Środa

15

Poznajemy historię praktycznie

M.Polaniecka

Wyjścia

Koło plastyczne „Artysta”

B.Porada

Piątek 14.40 – 15.40

28

Zajęcia szachowe

R.Sobala

Środa 14.35 – 15-20

21

Jak efektywnie się uczyć

J. Słota

Poniedziałek 12.30 – 13.30

Czwartek 12.30 – 13.30

Klub miłośników matematyki

A.Stępień

Środa 13.45 – 14.30

27

Szlachetne zdrowie

J.Żuromska

Środa 12.45 – 13.30

28

Spotkania liturgiczne dla dzieci

Ksiądz

Sobota 10.00 – 11.00

Salka katechetyczna

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19 ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASY IV - VII

 

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

Mali odkrywcy Ameryki

W. Abram

Czwartek 7.15 – 8.00

15

Potrafisz to rozwiązać

A.Bednarska

Wtorek 14.30 – 15.15

24

Konsultacje

P.Czesnoić

Piątek 8.55 – 9.40

Improve your English

M. Garncarz

Poniedziałek 13.45 – 14.30

Środa 8.00 – 8.45

16

Lubię język polski

T.Hankus

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Świetlica

Po nitce do kłębka

A.Krawczyk-Piętka

Poniedziałek 13.45 – 14.30

Wtorek 13.45 – 14.30

Zajęcia wyrównawcze

4 a i b

Uczeń Kądziołka

L.Laskowska

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Wtorek 12.45 – 13.30

Piątek 14.45

6

16

6

Chemia SOS

M.Musialik

Poniedziałek 13.45 – 14.30

25

J.angielski

A.Perdak

12.45 – 14.30

18

Każdy może nauczyć się historii

M.Polaniecka

Środa – 15.15 lub według potrzeb

28

Przyroda nie jest trudna

B.Przybyła

Środa 13.45 – 14.30

24

Konsultacje

M. Pytel

Wtorek – 12.45 -13.30

Środa – 12.45 – 13.30

Czwartek 13.45 – 14.30

Matematyka SOS

M.Socha

Czwartek 12.45 – 13.30

Piątek 12.45 – 14.15

24

ZDW

A.Stępień

Piątek 8.00 – 8.45

27

Szlachetne zdrowie

J.Żuromska

Środa – 12.45

28

Spotkania liturgiczne

M.Pyda

Młodzi przyrodnicy. SOS - przyroda

M.Wydrzyńska

Sobota 10.00