Start

Nowości

Dyskoteka andrzejkowa 2017

 

Zabytki sakralne - wyniki

Dnia 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 13 w Sosnowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Zabytki sakralne Sosnowca”. Miło nam poinformować, że spośród około dwustu prac nasi uczniowie zajęli: I miejsce Szymon Dąbek, II miejsce Piotr Rudy, wyróżnienie Krzysztof Swat (konkurs fotograficzny) oraz wyróżnienia w konkursie plastycznym: Emilia Gogoc  i Piotr Rudy. Gratulujemy!

sakralne01.JPG
sakralne02.JPG
sakralne03.jpg

 

Zawody pływackie 2017

plywanie01.jpg
 

99 rocznica odzyskania niepodległości - wyniki

WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI

99 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

1. Wiktoria Dziurkowska 13p.

2. Krzysztof Swat 12.5p.

3. Martyna Balbierz 12p.

4. Szymon Siwek 11,5p.

Martyna Michalska 11.5p.

Maja Kucab 11.5p.

Kamila Sitarz 11.5p.

8. Wiktoria Bielec 11p.

Emilia Gogoc 11p.

Marcel Ciepliński 11p.

11. Karol Klimas 10.5p.

Martyna Urbańska 10.5p.

 

Na tropach Tomka - warsztaty

23.11.2017r. klasa 6c wzięła udział w warsztach zorganizowanych przez Muzeum Śląskie w Katowicach pt. "Na tropach Tomka".

tropytomka001.jpg
tropytomka002.jpg
tropytomka003.jpg
tropytomka004.jpg
tropytomka005.jpg
tropytomka006.jpg
tropytomka007.jpg
tropytomka008.jpg
tropytomka009.jpg
tropytomka010.jpg
tropytomka011.jpg
tropytomka012.jpg

 

Cyberbezpieczeństwo - wykład

22.11.2017r. klasy szóste i siódme uczestniczyły w wykładzie nt. cyberbezpieczeństwa w Wyższej Szkole Humanitas.

humanitas01.jpg
humanitas02.jpg
humanitas03.jpg
humanitas04.jpg
humanitas05.jpg
humanitas06.jpg

 

Z polszczyzną za pan brat

W dniu 20 listopada 2017r. Wiktoria Dziurkowska i Mateusz Dyndat z klasy VII b zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym - „Z polszczyzną za pan brat”. Gratulujemy uczniom wiedzy i umiejętności. Życzymy dalszych sukcesów.

polszczyzna01.jpg
polszczyzna02.jpg

 

Warsztaty konspirator

warsztaty01.JPG
warsztaty02.JPG
warsztaty03.JPG
warsztaty04.JPG
warsztaty05.JPG
warsztaty06.JPG
 

„Maria Skłodowska-Curie – Polka, którą zna cały świat”- wyniki konkursu

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym dotyczącym naszej patronki nagrody otrzymali:

Paulina Boida  kl. 4a -  I miejsce

Mikołaj Szopa kl. 5b – II miejsce

Piotr Rudy kl 4b - III miejsce

W konkursie wiedzy  o Marii Skłodowskiej-Curie dla klas 6 i 7 najlepsi okazali się:

Martyna Balbierz  kl. 7b -  I miejsce

Szymon Szopa kl. 7a  – II miejsce

Mateusz Dyndat  kl.- 7b - III miejsce

Gratulujemy!

Małgorzata Musialik

Monika Wydrzyńska

 

Narodowe Święto Niepodległości

99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie SP 19 uczcili bardzo uroczyście.
Klasy 4a i 4b przygotowały i przedstawiły ciekawą lekcję historii, przypomnając całej społeczności szkolnej drogę Polski do wolności. Wszyscy mieli również okazję wspólnie zaśpiewać najsłynniejsze pieśni patriotyczne.


niepodleglosc01.jpg
niepodleglosc02.jpg
niepodleglosc03.jpg
niepodleglosc04.jpg
niepodleglosc12.jpg
niepodleglosc13.jpg
niepodleglosc14.jpg
niepodleglosc19.jpg

 

Święto Niepodległości - wyniki konkursu

Wyniki konkursu plastycznego na plakat z okazji Święta Niepodległości
I miejsce Aleksandra Jung kl. VII a
II miejsce Szymon Dąbek kl. VI b
III miejsce Krzysztof Swat kl. V b
Wyróżnienia:
Oliwia Strzelecka kl. IV b
Piotr Rudy kl. IV b
GRATULUJEMY !!! Życzymy dalszych sukcesów:)

 

11listopada01.jpg
11listopada02.jpg
11listopada03.jpg
11listopada04.jpg
11listopada05.jpg

 

Pedagog/Psycholog

Mały Samorząd

Świetlica

Z galerii

Dzwonki

LekcjaGodzina
1 8:00 - 8:45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.45 - 12.30
6 12.45 - 13.30
7 13.45 - 14.30
8 14.35 - 15.20
Ulti Clocks content